Kuzey Yıldızı

Temiz Oda Kurulumu

Temiz Oda Kurulumu

Temiz Oda Kurulumu

Temiz oda kurulumu ile alakalı tüm konuları günümüzün ihtiyaçları ve gereksinimleri, profesyonel ekip arkadaşlarımızla ve geçmişten bugüne 30 yıllık tecrübe ve birikimlerimiz ile modern hizmet anlayışı kapsamında sizlere sunuyoruz. Temiz oda kurulumu uzman bilgi birikimine ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Temiz oda panelleri gerekli meteryallerin ve mekanizmaların titizlik ile bir araya getirilerek temiz odanın kirlilikten arındırılmasına yardımcı olacaktır. Temiz oda kurulumu için uzman ekibimiz ile birlikte  geliştirmiş olduğumuz özel yöntemler sizlere yardımcı oluyor ve problemsiz kullanım sağlamanıza imkan tanıyoruz. Temiz oda araştırma ve üretim yapmak amacıyla kurulan parçacıklar ve mikroorganizmalardan ayrılan alanlardır. Temiz oda da kontaminasyon riskinin en aza indirilmesi hedeflenir. Temiz oda kurulumunda duvarların, tavan birleşim noktalarının ve zeminin pürüzsüz olması amaçlanır ve buna yönelik davranılır. Firmamız temiz oda kurulumu yaparken kullanılan aksesuarlar antimikrobiyal özellikte olup hijyene önem verilerek, temiz oda kurulumlarını GMP ve ISO standartlarına uygun olarak gerçekleştirmekteyiz.

Temiz Oda Kurulumu Hizmet İçeriği

Yukarıda söz ettiğimiz gibi kurulum için bazı şartlar ele alınır bunlardan en önemli etken olan ise Temiz oda kurulumu yapılacak alanın zemin ve tavan yüksekliğinin uygun yapıda olması gerekir. Uzmanlarımız işe başlamadan   Öncesi projelendirilmesi dizayn edilmesi gerekmektedir. Bütün aşamalar tamamlandıktan sonda herhangi bir problem yoksa ve gerekli koşullar sağlandıktan Temiz oda kurulumuna başlanır. Uzman ekip arkadaşlarımız ve personellerimiz bu süreci titizlik ile yürütür.Kurulum sonrasında ise  validasyon çalışmaları devreye alınılarak sistem aktifleşitirilir.

Temiz Oda Kurulumu Kimler Kullanabilir

İlaç, medikal, gıda, elektronik üretim alanları ve araştırma laboratuvarlarında Temiz oda kullanımı oldukça yaygındır. Hijyen ve kontaminasyon kontrolü şartlarında üretim yapan sağlık, gıda ve elektronik sektörü içerisinde yer alan firmalar temiz oda kurulumu hizmetimizden yararlanabilirler. Öncesi GMP ve ISO standartlarına uygun şekilde dizayn edilmesi gerekmektedir. Temiz oda kurulumu sonrası validasyonun yapılması gerekir.  Temiz oda kurulumunda bir diğer detay ise hizmetimizde hijyenik havalandırma kurulumununda yapılmasındır.

Bu tarz ciddi sektörlerde faaliyet gösterin Temiz odalar üretim aşamasının kalite olmasına olanak sağlayan etkenlerden oluşur. Firmamız tasarım, dizayn konusunda sektöre yardımcı ve destek  olmaktadır. Öncelikle Temiz oda kurulumu için tasarım ve dizayn  hazırlanarak sizlerin onayına sunmaktayız. Ayrıca temiz oda kurulum aşamasında danışmanlık hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Sonrasında herhangi bir problem karşısında sizleri her daim destek veren uzman teknik ekibimiz ile servis ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Sektörünüz ile alakalı Temiz oda kurulumu isterseniz firmamıza ulaşarak geniş hizmet ağından yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimiz Garanti kapsamına olup kurulum ve sonrası için uzman personellerimiz tarafından destek alabilirsiniz. Sonrası yapılan validasyon çalışmalarında sistemimiz tüm testlerden başarı ile geçmektedir. Temiz oda kurulumunda kullanılan malzeme ve ekipmanlar uzun ömürleri sayesinde sizlere avantajlı ve ekonomik hizmet sunmaktadır. Firmamız temiz oda kurulumu sonrası etkin kullanım süresi oluşturmanıza imkan verir. Temiz oda havalandırma sistemlerimiz ile temiz oda kurulumu güvenilir şekilde yapılarak  sizlere eksiksiz  teslim edilir. Temiz oda kurulumları bu titizlik ile yapıldıktan sonra sizlere steril ve hijyenik ortamlar sunarak verimliliğinizi maksimum seviyeye çıkarır.

 FİZİBİLİTE VE KEŞİF

Sizlere en iyi hizmeti ve size neyin ihtiyaç olduğunu anlamamız için karşılıklı görüşme ve keşif ziyareti talebinde bulunuyoruz. Bu aşamada, iş süreçlerinizin ve hedeflerinizin neler olduğunu ve bütçenizi göz önünde bulundurarak sizin için mümkün olan en iyi temiz odayı nasıl tasarlayabileceğimizi geniş bir şekilde ele alarak sizler için en iyisini yaratıyoruz.

Temiz oda kurulum ekibimiz her proje öncesinde saha ziyareti gerçekleştirir. Burada, proje zaman çizelgesini veya alt satırlarını etkileyebilecek olası zorluklar tespit edilir. Saha keşif ziyareti, temiz oda kurulumu öncesinde hazırlanmamızı ve olası sıkıntıları azaltmamızı sağlar.

 PLANLAMA VE UYGULAMA

Deneyimli tasarım mühendislerimiz, satış ve saha operasyon ekiplerimizden gelen girdilere dayanarak bir temiz oda projesi oluşturur. İlk konsept verilerinden başlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel, ancak daha da önemlisi beklentilerini karşılayacak ve aşacak nihai bir ürün geliştirmek için müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

KURULUM VE DEVREYE ALMA

Temiz oda kurulum ekibimiz; Mekanik, Elektrik ve Otomasyon ekiplerinden oluşmaktadır. Her temiz oda tasarımdan iş teslimine kadar mühendislerimiz tarafından denetlenmektedir. Projenin her aşamasıyla ilgili detaylı bilgi vermek için müşterilerimizle düzenli iletişim sağlanır ve önceden planlanan proje toplantıları gerçekleştirilir.

Müşterilerimizin talebi doğrultusunda temiz oda performans ve kalifikasyon testleri gerçekleştirilir.  Başarılı validasyon testlerinin ardından temiz oda kurulum raporu düzenlenir, iş teslimi yapılır ve garanti süresi başlatılır.

TEKNİK EĞİTİM VE SERVİS

Temiz oda kullanım, bakım ve temizlik konularında teknik eğitim verilir. Servis ve bakım prosedürleri anlatılır. Garanti süresi ve şartlarının devamı konusunda bilgilendirme yapılır.

İşlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya randevu almak için hemen bize ulaşın.