Kuzey Yıldızı

Temiz Oda Kurulumu

Temiz Oda Kurulumu

Temiz oda kurulumu

Temiz oda kurulumu hizmetleri ile her zaman yüksek kalite çalışmalarına firmamız son teknolojiyle devam etmektedir.

Her geçen gün sunmuş olduğu kaliteli hizmetler ile adından söz ettiren firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz. İşinde uzman olan ekibimiz ve en son teknolojik ekipmanlar kullanılarak en güvenilir kurulum hizmetleri verilmektedir.

Temiz Oda Nedir?

Temiz oda üretim ya da araştırma maksatlı kurulan havada yer alan toz ve diğer parçacıklardan arındırılmış sıcaklık ile nem kontrollü çalışma ortamlarıdır. Temizlik sağlamak adına havalandırma sistemi ortamda kullanılan araç gereçler ile ortama kullanıcı giriş çıkışı özel önlemler alınmalıdır.

Bu tarz odalara toz üretmeyen özel tulum ve plastik eldiven kullanılarak girilebilir. Buraya girecek olan malzemeler ya da cisimler isopropil alkol ile temizlenir. Ayrıca içeride olan hava HEPA filtreler ile devamı olarak sirküle edilerek tozdan arındırılır.

Son derece titizlik isteyen kurulum hizmetleri için kesinlikle uzman yardımı alınmalıdır. Her türlü alan için ihtiyaç duyulan temiz oda kurulumu hizmetlerini firmamızdan güven içinde alabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm konular ve sorularda profesyonel ekibimiz yardımcı olacaktır.

Temiz oda kurulumu

Temiz Oda Kurulumu Kullanım Alanları

Hava kalitesini daha fazla artıran ve odaya verilen havanın temiz oda mikroorganizma, toz ile partiküllerden arındıran bir sistemdir. Pek çok sektörde bu sistemlere özelliklerinden dolayı ihtiyaç duyulmaktadır. Temiz oda kullanım alanları arasında;

  • Sağlık sektöründe,
  • Savunma Sanayisinde,
  • Üniversite Laboratuvarlarında,
  • Nanoteknoloji Merkezlerinde,
  • Gıda Üretim sektöründe,

Günümüzde çok sayıda sektörde kullanılması gereken bu tarz odalar için güvenilir firmalardan yardım alınması gerekir. Yüksek kalite malzemeler kullanan firmamız profesyonel ekibimiz ile her konuda yardımcı olmaktadır. Temiz oda kurulumu firmamız her türlü sektör için güvenilir hizmetlerini büyük bir titizlikle sunmaktadır.

Temiz Oda İçin Kullanılan Malzemeler Çeşitleri

Son derece dikkatli olunması gereken sistemlerden temiz oda için kullanılan malzemeler önemli olmaktadır. Elastik, sağlam ve hafif olan polyester malzeme hava aldırmaz, sıvı emmez, ısıya dayanıklı özelliklerdedir. Birçok açıdan önemli avantaj vadeder. Selüloz malzeme ve pamuk malzeme su emme kapasitesi yüksek olan ürünlerdir. Esnekliği düşük olan bu ürünler aralarında farklı özelliklere sahip olmaktadır. Bu durumda gerekli oldukları alanlarda tercih edilmektedir. Ayrıca polipropilen malzeme su emmez, neme dayanıklı ve çürümez özelliklere sahiptir. Hava geçirgenliği çok yüksek olup ısı yalıtımı orta derecelidir. Gerekli olan tüm sektörler için kurulum hizmetleri veren firmamızda alanların durumuna göre malzeme seçimi yapılmaktadır.

Temiz oda kurulumu firmamızda profesyonel ekibimiz en ince detaylar üzerinde durarak çalışmalarına devam etmektedir. Kurulumu yapılan odalarda kesinlikle istenmeyen sorunlar yaşanmaz. Güvenilir hizmetler için firmamız en doğru seçim olmaktadır.

Temiz Oda Kurulumu Nasıl Olmalı?

Büyük bir titizlikle çalışılması gereken kurulum hizmetleri için firmamız her zaman en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz odanın kurulacağı alan ile ilgili incelemeler yapmaktadır. Zemin ve tavan yüksekliğinin uygun yapıda olması gerekir. İlk olarak projelendirme ve tasarımı yapılmalıdır. İstenilen olumlu sonuçları alabilmek için gerekli olan tüm koşulların sağlanması çok önemlidir.

Her geçen gün kaliteli hizmetleri adından söz ettiren firmamızda birinci sınıf sağlıklı malzemeler kullanılmaktadır. Ekibimiz büyük bir titizlikle çalışmalarına devam ederek kurulum hizmetleri vermektedir. Temiz oda kurulumu işlemleri en doğru teknikler ve yöntemler ile yapılmaktadır.

Kurulum sonrası validasyon çalışmaları kullanılarak sistem devreye alınmaktadır. Her türlü sektör için uygun olan bu tarz kurulum fiyatları firmamızda çok daha uygun olmaktadır. Firmamız için insan sağlığı çok daha önemli olmaktadır.

İşlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya randevu almak için hemen bize ulaşın.