Kuzey Yıldızı

Spiral Kenetli Havalandırma Kanalları

Spiral Kenetli Havalandırma Kanalları

Spiral Kenetli Havalandırma Kanalları

Spiral kenetli havalandırma kanalları; rulo halindeki galvanizli veya paslanmaz saçtan, dairesel bir kenetleme sistemiyle tam otomatik yuvarlak kanal makinalarında yapılmaktadır.

Günümüz klasik ve bilindik hava kanallarındaki kaçakların neden olduğu büyük orandaki enerji kayıpları, spiral kenetli kanallarda oluşturulan sızdırmazlık sayesinde; yüksek hız ve basınçlarda bile minimum ölçülere, yok denecek seviyelere düşürülmüştür.

Görüntüsünde ki estetik tasarımı ve çağdaş modern yapısı sebebiyle dekorasyon uygulamalarına ve modern tasarımlara uyum sağlamaktadır.

Spiral Kenetli Havalandırma Kanalları Akustik veya ısı yalıtım için içten veya dıştan kauçuk, nfaf vb. malzemeler ile izoleli olarak imal edilebilmektedir.

İstenilen RAL kodlarında elektrostatik toz boyalı olarak üretim gerçekleştirilebilmektedir.
0,50 mm.den 1,00 mm.ye kadar istenilen sac kalınlığında imalat yapılmaktadır.
Tüm kanal üretimlerimiz, -30°C +100°C aralığında kullanılmaktadır.

Fittings malzemeleri, bilgisayara verilen ölçülerde maximum hassasiyetle fireyi en aza indirgeyecek şekilde otomatik olarak plazma tezgahında kesilir.
Ø 100 mm den Ø 1600 mm e kadar standart veya istenilen çaplarda imalat seçenekleri 6 Metreye kadar tek parça halinde imalat gerçekleştirilebilmektedir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen arayın.

İşlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya randevu almak için hemen bize ulaşın.