Kuzey Yıldızı

Prizmatik Hava Kanalları

Prizmatik Hava Kanalları

Prizmatik Hava Kanalları

Prizmatik Hava Kanalları kendinden flanşlı olup galvaniz sactan ve krom sactan mamul prizmatik kesitli müşterilerimizin isteği üzerine ebatları ayarlanarak üretilir.

Prizmatik Hava Kanalları; Kendinden flanşlı ve Dek Flanşlı (Çakma)  Prizmatik Kanallar olmak üzere ikiye ayrılırlar.

Diğer firmalardan farklı olarak bizler “Kendinden Flanşlı Prizmatik Kanal” üretebilecek ekipmanlara (rool form cihazı) sahiptir, bu nedenle siz değerli müşterilerimizin  ihtiyaçlarınız en hızlı ve en önemlisi sağlıklı bir şekilde sorunsuz hizmete sunulur.

Elimizdeki Mevcut ekipmanlarla galvaniz ve krom saçlar bütünleşik (yekpare) bir şekilde kanal ebatlarına uygun saç kalınlıklarında hazırlanır.

Hava kanallarımız galvaniz sactan ve krom sactan mamul prizmatik kesitli kendinden flanşlı olarak istediğiniz boyutlarda üretim yapılarak satışa sunulur.

Yüksek sızdırmazlık sayesinde Kendinden flanşlı hava kanalları, fazla enerji tüketimini önlemekte ve buna bağlı olarak  sistemin daha verimli  uzun ömürlü çalışmasını sağlar, Tabi sizlerin isteği üzerine  projenize uygun olarak üretim ve montaj yapılabilmektedir.

DKP veya alüminyum  levhadan da kanal üretilerek satışa sunulmaktadır. Yüksek sızdırmazlık için sızdırmaz flanş ve köşe ekipmanlarıyla birleştirilir. Montaj sırasında silikon ile ek yerleri sızdırmazlığı sağlanır. Açıklıklı kanal kesitlerinde flanş araları trapez vidayla sağlam bir duruma getirilir.

Kalite standartlarından ödün vermeden üretim yapan Firmamız sizler için en iyisini ve uygununu üretmektedir.

Çevre dostu olarak üretilen ürünlerimiz  güncel çevre yasalarına uygun olarak projelendirilmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve fiyat için lütfen arayınız.

İşlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya randevu almak için hemen bize ulaşın.